کندوج به چه معناست؟

کَندوج، واژه‌ای است گیلکی که با نام‌های دیگر محلی کوندوج، کوندیج، کوروج، کوتی و کوتامدر نقاط مختلف گیلان و غرب مازندران از آن نام برده می‌شود و سازه‌ای است که شالی‌کاران شمالی از آن برای نگهداری و انبار کردن ساقه‌های شالی استفاده می‌کنند.

از مهم‌ترین مزایای کندوج، بالاتر بودن آن از سطح زمین می‌باشد که باعث می‌گردد با آب باران یا طغیان رودخانه و رطوبت زمین به محصول برنج آسیبی وارد نسازد و باعث فاسد شدن برنج نگردد و از سوی دیگر از نفوذ حیوانات موذی به خصوص موش به داخل انبار برنج پیشگیری می‌نماید.

 

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است و همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

سایت کندوج در زمستان سال 95 فعالیت خود را با هدف ارسال محصولات با کیفیت استان گیلان  به سراسر کشور، آغاز کرده است تا شرایطی را به منظور تسهیل در خرید و تامین سبد کالای شما بوجود آورد.


چشم‌انداز و مأموریت

  • ارسال محصولات درجه یک و اصیل
  • حذف واسط بین تولید کننده و خریدار و کمک به اقتصاد خانواده
  • حمایت از تولید کنندگان خرد خانگی در شمال کشور

ما درکندوج بر آنیم که با استفاده از راه‌کارهای جدید و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی مناسب بین تولیدکنندگان محصولات شمال و مشتریان بالقوه باشیم.

ارزش‌های کندوج


مشتری، مشتری و مشتری

از ابتدا در کندوج هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی کندوج به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.

 


وسواس در انتخاب همکاران تجاری

برای ما مهم است با چه کسانی هم سفریم و آیا این هم سفران همراه خوبی برای مشتریان ما خواهند بود یا خیر لذا  تیم کارشناسان کندوج با  بررسی دقیق محصولات و روند ارائه محصولات از کیفیت خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه خواهد شد، اطمینان حاصل می کنند.